Poziv na Dan energetske učinkovitosti Šibensko-kninske županije

Već tradicionalno šestu godinu za redom Javna ustanova Razvojna agencija Šibensko-kninske županije u suradnji sa Šibensko-kninskom županijom i Hrvatskim savjetom za zelenu gradnju obilježava Dan energetske učinkovitosti Šibensko-kninske županije koji će se održati 24. travnja 2018. godine, s početkom u 11 sati u prostorima Gradske knjižnice „Juraj Šižgorić“ na adresi Poljana 6, 22000 Šibenik.

Manifestacija će obuhvatiti seriju predavanja i aktivnosti vezanih za temu energetske učinkovitosti i obnovljivih izvora energije, dok će se cjelokupni program zaokružiti održavanjem okruglog stola na temu obnove zgrada na području Šibensko-kninske županije.

Ovo događanje jedinstvena je prilika da svi zainteresirani direktno dobiju informaciju o mjerama energetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije kojima naša županija obiluje, kao i o načinima i mogućnostima sufinanciranja tih mjera putem nacionalnih i EU fondova.

Cjelokupni program sa svim detaljima nalazi se u prilogu.

Vaše sudjelovanje prijavite putem prijavnog obrasca na linku ili na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE:
1. POZIV 1,53 MB PDF