Dobrodošli na službene web stranice Općine Biskupija

Prvo Savjetovalište za žene žrtve nasilja u obitelji u Šibensko-kninskoj županiji registrirano je u Kninu u udruzi ZvoniMir

U sklopu projekta "Podrškom do sigurnosti", kojeg financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, udruga ZvoniMir je registrirala Savjetovalište za žene žrtve obiteljskog nasilja te je time postala jedina licencirana udruga sa Savjetovalištem ovakvog tipa na području Šibensko – kninske županije.

Usluge Savjetovališta obuhvaćaju pružanje pravne, emocionalne i administrativne podrške te socijalno i psihološko savjetovanje kroz individualni i grupni rad. Uz usluge koje pružamo u Savjetovalištu, podsjećamo da kroz projekt s Ministarstvom pravosuđa i ostalim žrtvama i svjedocima kaznenih djela i članovima njihovih obitelji pružamo usluge emocionalne podrške, informacije o pravima, te dajemo praktičnu pomoć koja uključuje pratnju u institucije (sud, policiju, državno odvjetništvo, centar za socijalnu skrb) u ulozi osobe od povjerenja.

Ukoliko se osjećate ugroženo u svom okruženju, imate potrebu razgovarati ili postaviti pitanja na koja ne znate odgovore, obratite se, osobnim dolaskom na adresu Udruge Domagojeva 12 u Kninu, elektroničkim mail-om na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili telefonskim pozivom na 022 662 554 i 091 2015 125.

U svrhu poboljšanja sustava pomoći žrtvama obiteljskog nasilja, molimo vas i da ispunite upitnik koji je dio istraživanja projekta koji provodimo sa udrugom Domine iz Splita, a koji se nalazi na OVOJ POVEZNICI.